مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: کمیته مساجد دهه فجر برای برگزاری جشن های انقلاب در شهرستان ها فعال می شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، نادر سقاء، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل امروز (۲۰ دی) در جلسه شورا مناطق ویژه استان اردبیل گفت: بازدید و بازرسی از کانون های فرهنگی هنری مساجد از مهمترین محور فعالیت مناطق ویژه در سال جاری است.

وی با اشاره به اینکه کمیته مساجد دهه فجر برای برگزاری جشن های انقلاب در شهرستان ها فعال شود، تصریح کرد: هم افزایی و برنامه ریزی فرهنگی با همکاری مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد از محورترین فعالیت ها در مناطق ویژه خواهد بود.

سقا با اعلام این مطلب که از طرح های فرهنگی در شهرستان ها حمایت می شود، اظهار داشت: مناطق ویژه به خصوص در مناطق روستایی و محروم حضور فعال داشته باشند و برنامه های فرهنگی برای مناسبت های مختلف برگزار شود.

این مقام مسئول با یادآوری این مطلب که تعامل با ادارات ارشاد در مناطق ویژه بیش از پیش باشد، افزود: تعامل در فضای مجازی نیز از دیگر برنامه های حضور فعالان مسجدی است که باید در خصوص برنامه ریزی صورت گیرد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با تاکید بر اینکه مناطق ویژه سرعین و بیله سوار با هدف ترویج فرهنگ مسجدی در مناطق مرزی و گردشگری استان پیش بینی شده است، خاطر نشان کرد: مراسم ۱۸ اسفند سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در مناطق ویژه استان نیز با حضور فعالان مسجدی برگزار خواهد شد.

  تاریخ انتشار : ۱۱-۱۳-۹۵
       
  دیدگاه ها : بدون نظر
       
  152 بازدید