همزمان با سالروز حماسه ۹ دی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با صدور بیانیه ای آمده است، یوم ا… نهم دی ماه تجلی دست قدرت خداوند متعال و عمق بصیرت، ولایتمداری و دلبستگی ملت شهید پرور ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل،

امروز (۹ دی) کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با صدور بیانیه ای این حماسه بزرگ را گرامی داشته و در بخشی از این بیانیه تاکید شده است؛ یکی از اقدامات مهم دشمنان امت اسلامی، جنگ نرم و تلاش برای تصرف اراده ها و اندیشه ها و باورهاست.

در ادامه این بیانیه ذکر شده؛ یوم الله نهم دی ماه تجلی دست قدرت خداوند متعال و عمق بصیرت، ولایتمداری و دلبستگی ملت شهید پرور ایران اسلامی به آرمان ها، اهداف و انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام آن بود.

جهت گیری دشمنان کاهش هوشیاری، حساسیت، قدرت تحلیل و تشخیص در یک کلمه ضربه زدن به بصیرت مردم و ایجاد فضای غبارآلود و تاریک فتنه برای دست یافتن به نقشه ها و امیال و برنامه ریزی خود است.

استکبار جهانی با محوریت شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار با ناکامی در جنگ سخت و مقابله مستقیم و آشار با انقلاب اسلامی، یگانه راه آسیب رسانی و مقابله با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی آن است که انگیزه حمایت ، روحیه جهادی و مبارزه را از مردم بگیرد و کاری کند که آن ها در مقابل انقلاب و نظام قرار گیرند که جای بسی تعجب است که این برنامه ریزی دشمنان قسم خورده توسط کسانی صورت می گیرد که روزگاری در راه تحقق این انقلاب عظیم الشأن سختی ها دیده اند اما راهپیمایی ۹ دی حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که تاریخ تکرار شود و دوستان بی بصیرت وسیله دست یابی دشمنان به مقاصد و فتنه انگیزی خود شدند.

مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی با درک صحیح از حقیقت ماجرا و لبیک گویان ندای رهبر فرزانه انقلاب با حضور خود با حضور قیام خود حسین حسین گویان به همه دشمنان نابخرد و صفاک و به همه دوستان کج اندیش و بعضا غافل درس بصیرت و ولایت محوری آموختند و با حضور خودجوش میلیونی دست بیعت دوباره به رهبری دراز کردند و با چشمانی باز و غیرتی مثال زدنی و حضور محکم و کوبنده از آرمان ها و حیات طیبه نام مقدس جمهوری اسلامی حراست و نگهبانی کردند و بار دیگر ایادی ستم و ظلم را به عقب رانده و فرصت را از دست فرصت طلبان ستاندند.

ما اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل ضمن گرامیداشت روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت ، بیعت دوباره خود را با رهبر معظم انقلاب اعلام داشته و اعلام می داریم که تا پای جان از انقلاب و نظام و رهبری حراست می کنیم و هر لحظه آماده و نثار جان خود در این مسیر نورانی هستیم.

در پایان این بیانیه آمده است: از مسئولین امر می خواهیم که با عدالت اسلامی با سران فتنه و ایادی ظالم آن برخورد گردد. بر همه شهدا و جانبازان سرافراز اعتلای انقلاب اسلامی و راه سعادت بخش نظام مقدس جمهوری اسلامی درود می فرستیم.

  تاریخ انتشار : ۱۰-۱۳-۹۵
       
  دیدگاه ها : بدون نظر
       
  223 بازدید