مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری نهج الحیاه گفت: غبارروبی مزار شهدای روستای پیراقوم همزمان با هفته بسیج توسط اعضای کانون فرهنگی هنری نهج الحیاه و بسیج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، داور فرجی، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری نهج الحیاه گفت: تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس و مدافع حرم بخشی از این برنامه معنوی غبارروبی مزار شهدای روستای پیراقوم با حضور اعضای کانون فرهنگی هنری نهج الحیاه و بسیج بود.

وی با اشاره به اینکه این برنامه به مناسبت هفته بسیج تدارک دیده شده بود، تصریح کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند «کانون های فرهنگی هنری را موثر کنید البته با همکاری بسیج» در راستای عمل به این جمله این برنامه معنوی هماهنگی لازم انجام شد.

فرجی با یادآوری این مطلب که قرائت فاتحه، غبارروبی مزار شهدا و قرائت بخشی از زندگی نامه شهدا از دیگر بخش ها این مراسم معنوی بود، خاطر نشان کرد: یاد و خاطره شهدا به ویژه مدافع حرم و دوران دفاع مقدس باید همیشه زنده نگه داشته شود تا روحیه ایثار و شهادت در یادها ماندگار باشد.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری نهج الحیاه با بیان این مطلب که شهدا بهترین الگوی اطاعت از ولایت هستند، افزود: اعضای کانون نهج الحیاه همچون همیشه در کنار اعضای پایگاه مقاومت شهید اکبرزاده حضور فعالی در ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت داشته اند.

روستای پیراقوم ۱۶ شهید را در دوران دفاع مقدس تقدیم پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

  تاریخ انتشار : ۰۹-۱۳-۹۵
       
  دیدگاه ها : بدون نظر
       
  250 بازدید