مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری والعصر گفت: مسابقه چهل حدیث ازامام حسین (علیه السلام) به مناسبت ماه محرم و صفر با حضور اعضای کانون والعصر در مسجد موسی بن جعفر (علیه السلام) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، اکبر جهانی، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری والعصر گفت: مسابقه چهل حدیث ازامام حسین (علیه السلام) با هدف نشر فرهنگ نهضت حسینی در مسجد موسی بن جعفر (علیه السلام) برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این مسابقه به مناسبت ماه محرم و صفر با حضور اعضای کانون والعصر برگزار شد، تصریح کرد: ۵۰ نفر از اعضای فعال کانون در این مسابقه حضور داشتند که به پنج نفر از منتخبان در مراسم روز اربعین حسینی تجلیل خواهد شد.

جهانی با بیان این مطلب که برگزاری مراسم «سه شب با کاروان اربعین» از دیگر برنامه های این کانون به مناسبت فرا رسیدن اربعین خواهد بود، خاطر نشان کرد: این مراسم در روزهای ۲۸، ۲۹ و ۳۰ آبان ماه برگزار خواهد شد.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری والعصر با تاکید بر اینکه شعرخوانی در رسای سرور و سالارشهیدان، مداحی و سخنرانی بخشی از این مراسم معنوی خواهد بود، اظهار داشت: مراسم شبیه خوانی به مناسبت اربعین توسط گروه هنری شبیه خوانان کانون فرهنگی هنری کانون والعصر از دیگر برنامه های این مراسم خواهد بود.

  تاریخ انتشار : ۰۸-۱۸-۹۵
       
  دیدگاه ها : بدون نظر
       
  288 بازدید